GS2016 Delegates Listy

Do you have any remarks about the delegates list, please contact industry@goshort.nl


Betty Bergman Nederland Program Manager Culture at Gemeente Nijmegen Opening
Michèle Bouwmans Nederland Senior programmamaker Theater, Dans & Muziek at LUX woensdag 6 april 2016 woensdag 6 april 2016 Opening
Hendrik Jan Derksen Nederland Programmaleider at Ieder Talent Telt
Representative at Welcome to Nijmegen
woensdag 6 april 2016 woensdag 6 april 2016 Opening
Maarten Groen Director at DPPLR Industry Day
Alje Hoving Nederland Creative Director at EnCircle zaterdag 9 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Partner
Maik Mirkovic Nederland Industry Day
Nieske Nijkamp Nederland Advocaat at Poelmann van den Broek advocaten Opening
Gradi Nitert Nederland Illustrator at Studio Sacre Bleu maandag 4 april 2016 dinsdag 5 april 2016 Partner
Rick Roos Nederland Director at Rick Roos Cinema Industry Day
Freek Rossen Nederland Owner at KLIKKLAKBAM Guest
Nils Vleugels Nederland Director at DPPLR Industry Day
Eliane Esther Bots Nederland Filmtheater Filmmaker / Visual Artist at Two Small Things vrijdag 8 april 2016 zondag 10 april 2016 Selection Committee Go Short
Linda Croonen Nederland Filmtheater Programmer at LUX woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
David Deprez Nederland Filmtheater Artistic Director at Lumière Cinema Maastricht woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Dutch / Student Competition Jury
Sacha Gertsik Nederland Filmtheater Project Director at De Ontmoeting vrijdag 8 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Speaker
Pien Houthoff Nederland Filmtheater Advisory Board at Go Short International Short Film Festival Nijmegen, Productie
Managing Director at LUX
woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Advisory Board Go Short
Niels Ketelaars Nederland Filmtheater Programmer Specials & Industry at Go Short International Short Film Festival Nijmegen, Productie donderdag 7 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Pepijn Kuyper Nederland Filmtheater Managing Director at Lantaren Venster woensdag 6 april 2016 dinsdag 12 april 2016 Advisory Board Go Short
Jennifer O’Connell Nederland Filmtheater vrijdag 8 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Martijn Schinkel Nederland Filmtheater Director at Fishion Film
Director at Het Derde Beeld
Filmmaker / filmprofessional
Freek Zonderland Nederland Filmtheater Cinematographer Dutch Competition: Lukas by the Sea Editor vrijdag 8 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker Dutch Competition
Catherine Habib Frankrijk Inkoop Co-founder / Buyer at Vodmania woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Sari Volanen Finland Inkoop Board member at Tampere Film Festival
Commissioning Editor at YLE
woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Dutch / Student Competition Jury
FLATFORM Italië Regisseur Co-founder / Co-director at Flatform European Competition: Quantum woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker EU Competition
Floor Adams Nederland Regisseur Director/Producer maandag 4 april 2016 dinsdag 12 april 2016 Selection Committee Go Short
Alessandro Asciutto Italië Regisseur dinsdag 5 april 2016 zondag 10 april 2016 Participant Go Short Campus
Alison Ballard Groot-Brittannië Regisseur Animal Focus: Exercise donderdag 7 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker met film in programma
Natalie Beder Frankrijk Regisseur European Competition: Millions of Tears Director vrijdag 8 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker EU Competition
Lukas Berger Duitsland Regisseur Director at Filmes de Gajo European Competition: Circus Debere Berhan Director woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker EU Competition
Francesca Bertin Duitsland Regisseur European Competition: Beyond the forest Director woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker EU Competition
Brian Bliss Nederland Regisseur Director / Cinematographer at The Brian Bliss Company, Content vrijdag 8 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Industry Day
Jan-Dirk Bouw Nederland Regisseur Director/Writer
Director at JDB Films
zaterdag 9 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Speaker
Manon Bovenkerk Nederland Regisseur Curator / Film Programmer
Founder / Producer at near/by film
Advisor at Vlaams Audiovisueel Fonds, FilmLab
woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Selection Committee Go Short
Andrew Brand Groot-Brittannië Regisseur Animal Focus: Exercise Director donderdag 7 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker met film in programma
Mijael Bustos Gutiérrez Chili Regisseur Director at DobleRetina Films Breaking Short Student Competition: A Tale of Love, Madness and Death Director woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker Student Competition
Kristoffer Carlin Noorwegen Regisseur European Competition: Love me more Director woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker EU Competition
Philip Cartelli VS Regisseur Director/Producer at Nusquam Productions European Competition: Lampedusa Director Producer Cinematographer Editor Sound woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker EU Competition
Mariangela Ciccarello Frankrijk Regisseur European Competition: Lampedusa Director Producer Writer Cinematographer Editor Narrator woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker EU Competition
Yaron Cohen Nederland Regisseur Director at Yaron Cohen Special Program: Until the quiet comes Director Producer Distributor Cinematographer Editor Composer (music) Sound woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker met film in programma
Nathalie Crum Nederland Regisseur Special Program: Tien Director woensdag 6 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Filmmaker met film in programma
Lianne Damen Nederland Regisseur Writer at Lianne Damen vrijdag 8 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Industry Day
Anouk de Clercq België Regisseur European Competition: Black Director vrijdag 8 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Filmmaker EU Competition
Efin De Landmeter Nederland Regisseur Filmmaker met film in programma
Mischa Dols Nederland Regisseur Heavenly gate Director Writer zondag 10 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker met film in programma
Roeland van Doorn Nederland Regisseur Project Coordinator at Docwerk woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Reber Dosky Nederland Regisseur Director donderdag 5 mei 2016 vrijdag 6 mei 2016 Filmmaker met film in programma
Els van Driel Nederland Regisseur journalist/director
Director
A year without my parents Director donderdag 7 april 2016 donderdag 7 april 2016 Filmmaker met film in programma
Sophie Dros Nederland Regisseur Dutch Competition: My Silicone Love Director donderdag 7 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker Dutch Competition
Dina Duma Regisseur maandag 4 april 2016 zondag 10 april 2016 Participant Go Short Campus
Andreea Dumitriu Nederland Regisseur Director / Researcher vrijdag 8 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Industry Day
Christian Van Duuren Nederland Regisseur Director vrijdag 8 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Industry Day
Jan Van Dyck België Regisseur European Competition: Het Geluk / Homeful Bliss Director Writer donderdag 7 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Filmmaker EU Competition
Tom Eysink Smeets Nederland Regisseur Special Program: Tom & Yuri Extravaganza Director vrijdag 8 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Filmmaker met film in programma
Sally Fenaux Barleycorn Nederland Regisseur Film Director at Sally Fenaux Barleycorn Dutch Competition: Skinhearts Director Writer donderdag 7 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Filmmaker Dutch Competition
Gonzalo Fernandez Nederland Regisseur CEO at Ultra Produkties Dutch Competition: LAZARUS Director vrijdag 8 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Filmmaker Dutch Competition
Severin Fiala Oostenrijk Regisseur Austria Focus: Elephant Skin Director donderdag 7 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker met film in programma
Mahdi Fleifel Nederland Regisseur Director at Nakba FilmWorks Dutch Competition: A Man Returned Director donderdag 7 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Filmmaker Dutch Competition
Iris Frankhuizen Nederland Regisseur Animator / Producer at Iris Frankhuizen Animation & Production Special Program: Saturday Symphony Director Producer Animator woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker met film in programma
Ygor Gama Duitsland Regisseur Director / Producer at Migracine European Competition: #YA Director Editor woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker EU Competition
Mathijs Geijskes Nederland Regisseur filmmaker / scriptwriter vrijdag 8 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Industry Day
Eric Giessmann Duitsland Regisseur Director Dutch Competition: Typewriterhead Director vrijdag 8 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker Dutch Competition
Una Gunjak Bosnië en Herzegovina Regisseur donderdag 7 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Speaker
Mascha Halberstad Nederland Regisseur Special Program: Pregnant Director zaterdag 9 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Filmmaker met film in programma
Jela Hasler Zwitserland Regisseur Director European Competition: The Meadow Director Producer Writer zaterdag 9 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker EU Competition
Ruwan Heggelman Nederland Regisseur Director at Ruwan Heggelman Special Program: Best Friends Director Producer Writer Filmmaker met film in programma
Wouter Hermans Nederland Regisseur Director/Writer at In Beeld Films Special Program: Observer Director Writer Filmmaker met film in programma
Arianne Hinz Nederland Regisseur Director at Arianne Hinz Filmmaker / filmprofessional
Arjen Hoeve Nederland Regisseur Filmmaker at GGTV vrijdag 8 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Industry Day
Jordy Holtslag Nederland Regisseur Editor at Flame Shots Industry Day
Jeroen Houben Nederland Regisseur Director/co-producer at Jeroen Houben Producties Dutch Competition: Home Suite Home Director Producer Filmmaker Dutch Competition
Harald Hund Oostenrijk Regisseur Austrian Focus: Apnoe & Dropping Furniture Director donderdag 7 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Filmmaker met film in programma
Loes Janssen Nederland Regisseur Director at Loes Janssen Special Program: SKY Director vrijdag 8 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker met film in programma
Simon Jenkins Groot-Brittannië Regisseur Director / Producer at Somebody Nobody European Competition: JUS SOLI Director Producer Writer woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker EU Competition
Mea de Jong Nederland Regisseur Content-video Supervisor at Mindshakes maandag 4 april 2016 dinsdag 12 april 2016 Speaker
Marinka de Jongh Nederland Regisseur Special Program: Head Full of Dreams Director zaterdag 9 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker met film in programma
Stephane Kaas Nederland Regisseur Dutch Competition: Oriental Odyssey Director donderdag 7 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Filmmaker Dutch Competition
Leonhard Kaufmann Duitsland Regisseur European Competition: Beyond the Forest Director woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker EU Competition
Lotje Kerckhaert Nederland Regisseur Jury Member at 48 Hour Film Project
Director at Filmdok
zaterdag 9 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Guest
Floris Kingma Nederland Regisseur Director at Czar Dutch Competition: Detector Director donderdag 7 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Filmmaker Dutch Competition
Hans Kleijer Nederland Regisseur Director at X-Concepts Director vrijdag 8 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Morgan Knibbe Nederland Regisseur Chief at Work of Mork dinsdag 5 april 2016 zondag 10 april 2016 European Competition Jury
Remy Kooi Nederland Regisseur CEO at SEIZUR3 productions Dutch Competition: Mischa Director woensdag 6 april 2016 dinsdag 12 april 2016 Filmmaker Dutch Competition
Konstantina Kotzamani Griekenland Regisseur Squared Square Director woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Special Guest
Chris de Krijger Nederland Regisseur Special Program: Hemelpoort (Heavenly gate) Director maandag 4 april 2016 dinsdag 12 april 2016 Filmmaker met film in programma
Mischa Leinkauf Duitsland Regisseur European Competition: Symbolic Threats Director Producer donderdag 7 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Filmmaker EU Competition
Marijn Liek Nederland Regisseur vrijdag 8 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Industry Day
Floor van Lissa Nederland Regisseur Jury Member at 48 Hour Film Project zaterdag 9 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Guest
Joshua Llewellyn Groot-Brittannië Regisseur Director / Producer at Somebody Nobody European Competition: JUS SOLI Director Producer Writer woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker EU Competition
Noël Loozen Nederland Regisseur Director European Competition: Spoetnik Director Writer vrijdag 8 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker EU Competition
Max Lunter Nederland Regisseur Director at Kapitein Media Drie Mensen Vinden Een Auto (Shortcut) Director donderdag 7 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Filmmaker Dutch Competition
Wout Malestein Nederland Regisseur Director at Ricochet
Writer / Director at Wout Malestein Film
Industry Day
Michael McLeod Groot-Brittannië Regisseur Director / Producer at Somebody Nobody European Competition: JUS SOLI Director Producer Writer woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker EU Competition
Thessa Meijer Nederland Regisseur Director Breaking Shorts Students Competition: Erkhii Mergen, or Why the Marmot Doesn't Have a Thumb Director dinsdag 5 april 2016 zondag 10 april 2016 Participant Go Short Campus
Floor van der Meulen Nederland Regisseur donderdag 7 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Filmmaker Dutch Competition
Kees Meulendijks Nederland Regisseur woensdag 6 april 2016 woensdag 6 april 2016 Filmmaker met film in programma
Margo Onnes Nederland Regisseur Director at Margo Onnes Film Productions donderdag 7 april 2016 zondag 10 april 2016 Selection Committee Go Short
Nina van Oort Nederland Regisseur Director vrijdag 8 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Industry Day
Melanie Pardoel Nederland Regisseur Owner at Fphocus vrijdag 8 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Industry Day
Agnès Patron Frankrijk Regisseur European Compition: Chulyen a Crow's Tale zaterdag 9 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker EU Competition
Twan Peeters Groot-Brittannië Regisseur Cinematographer at Twan Peeters Special Program: Hemelpoort Cinematographer Filmmaker met film in programma
Mees Peijnenburg Nederland Regisseur Director Speaker
Ruben Pest Nederland Regisseur Director / Video-artist / Podcastmaker at Retina film vrijdag 8 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Industry Day
Esra Pike Nederland Regisseur Director European Competition: You Have a Problem Director vrijdag 8 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker EU Competition
Sophie van de Pol Nederland Regisseur Writer / Director Industry Day
Mariia Ponomarova Nederland Regisseur Director/Scriptwriter Special Program: May 9th Director woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker met film in programma
Abigail Prade Nederland Regisseur Director dinsdag 5 april 2016 zondag 10 april 2016 Participant Go Short Campus
Matthijs de Raad Nederland Regisseur Filmmaker at GGTV vrijdag 8 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Industry Day
Angelo Raaijmakers Nederland Regisseur Owner at Raaijmakers Films Special Program: Sad Spirit Director woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker met film in programma
Tami Ravid Nederland Regisseur Director at Family Affair Films Dutch Competition: Son du Serpent Director vrijdag 8 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Filmmaker Dutch Competition
Jiska Rickels Nederland Regisseur Special Program: Message from Hassan Director vrijdag 8 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Filmmaker met film in programma
Lieneke Rietdijk Nederland Regisseur Filmmaker / filmprofessional
Aaron Rookus Nederland Regisseur Dutch Competition: Old Sore Director maandag 11 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker Dutch Competition
Arantja Rosalina Nederland Regisseur Filmmaker at Arantja Films & Producties Industry Day
Florencia Rovlich Spanje Regisseur -
Filmmaker / Producer at Migracine
European Competition: #YA Director woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker EU Competition
Beatriz Ruibal Spanje Regisseur Owner at Beatriz Ruibal Studio European Competition: SKYLINE MEMORY Director woensdag 6 april 2016 maandag 11 april 2016 Filmmaker EU Competition
Sami Kojonen Finland Regisseur Body Language Zone donderdag 7 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker EU Competition
Óscar Santamaría Spanje Regisseur Special Program: It All Has Its Time Director donderdag 7 april 2016 maandag 11 april 2016 Filmmaker met film in programma
Nora Särak Estland Regisseur Breaking Shorts Student Competition: To Light Director woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker Student Competition
Erik van Schaaik Nederland Regisseur Owner at Erik van Schaaik Productions European Competition: Under The Apple Tree Director zaterdag 9 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker EU Competition
Valerie Schenkman VS Regisseur Representative at Nordic Fulldome Production The Secret World of Moths Other donderdag 7 april 2016 zondag 10 april 2016 Guest
Jasmijn Schrofer Nederland Regisseur Filmmaker Breaking Shorts Student Competition: TARIKAT Director Filmmaker Student Competition
Ena Sendijarevic Nederland Regisseur Writer / Director woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Dutch / Student Competition Jury
Adrian Sitaru Roemenië Regisseur Special Program: Filmmaker in Focus 2016 vrijdag 8 april 2016 zondag 10 april 2016 Special Guest
Paulina Skibińska Polen Regisseur Director, screenwrtier European Competition: Object Director woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker EU Competition
Tobias Smeets Nederland Regisseur Director / Cameraman vrijdag 8 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Industry Day
Steffie Storms Nederland Regisseur Owner at Adventure Films Industry Day
Wouter Stoter Nederland Regisseur Director Dutch Competition: A Day Off Director Writer vrijdag 8 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Filmmaker Dutch Competition
Biserka Suran Nederland Regisseur Director vrijdag 8 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Industry Day
Adam Svanell Zweden Regisseur Director at House of Radon European Competition: Tokyo Vacations Director donderdag 7 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker EU Competition
Grzegorz Szczepaniak Polen Regisseur Breaking Short Student Competition: Snails Director donderdag 7 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker Student Competition
Wiep Teeuwisse Nederland Regisseur Director / Animator at Wiep Teeuwisse Breaking Short Student Competition: Depart at 22 Director Writer Editor Animator donderdag 7 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Filmmaker Student Competition
Jordy Tempelman Nederland Regisseur Special Program: MAGASIN Director Filmmaker met film in programma
Juul Thielen Nederland Regisseur CEO at Juul Thielen Films Special Program: Until the quiet comes Cinematographer Filmmaker met film in programma
Nena Tijsma Nederland Regisseur Filmmaker at Niek & Nena woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
George Todria Georgië Regisseur Founder at Archanda Films European Competition: Lost Village Director woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker EU Competition
Lenina Ungari Nederland Regisseur dinsdag 5 april 2016 zondag 10 april 2016 European Competition Jury
Ingel Vaikla België Regisseur European Competition: The House Guard Director donderdag 7 april 2016 maandag 11 april 2016 Filmmaker EU Competition
Dick van Aalst Nederland Regisseur Beeldredacteur Corporate Communicatie at Radboud University Nijmegen, Social Sciences Special Program: The B-side of Estel Director Producer Cinematographer Editor woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker met film in programma
Reneé van der Ven Nederland Regisseur Director & Producer at Reneé van der Ven Special Program: De Laatste Nachten Director Filmmaker met film in programma
Marlies van der Wel Nederland Regisseur Director zaterdag 9 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker EU Competition
Aaron van Valen Nederland Regisseur Director at Czar zaterdag 9 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Speaker
Maarten van Vliet Nederland Regisseur Writer / Director at Van Vliet Film Company Special Program: Het Getij Director Writer dinsdag 5 april 2016 zondag 10 april 2016 Participant Go Short Campus
Hannes Vartiainen Finland Regisseur Director / Producer at Pohjankonna Oy Special Program: The Secret World of Moths Director vrijdag 1 april 2016 maandag 11 april 2016 Special Guest
Pekka Veikkolainen Finland Regisseur Director / Producer at Pohjankonna Oy Special Program: The Secret World of Moths Director Producer Cinematographer vrijdag 1 april 2016 maandag 11 april 2016 Special Guest
Sarah Veltmeyer Nederland Regisseur Director & Writer dinsdag 5 april 2016 zondag 10 april 2016 Participant Go Short Campus
Mirthe Venbrux Nederland Regisseur Writer and Director vrijdag 8 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Industry Day
Roy Villevoye Nederland Regisseur European Competition: Voice-Over Director Producer Writer Cinematographer Editor Filmmaker EU Competition
Paul de Vrijer Nederland Regisseur Filmmaker woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Selection Committee Go Short
Thomas Vroege Nederland Regisseur Director Dutch Competition: 9 Days - From My Window in Aleppo Director donderdag 7 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Filmmaker Dutch Competition
Lisa Weber Oostenrijk Regisseur Austria Focus: He and She from Here and There Director donderdag 7 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker met film in programma
Coriene Wiepking Nederland Regisseur Documentary Filmmaker vrijdag 8 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Industry Day
Jordi Wijnalda Nederland Regisseur Dutch Competition: Lukas by the Sea Director Writer woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker Dutch Competition
Menno Wisselink Nederland Regisseur Special Program: Flow Director Filmmaker met film in programma
Alice Wong Nederland Regisseur Information Designer / Storyteller at Missalicewong Design Breaking Shorts Student Competition: Reconstructing Reality Director Filmmaker Student Competition
Laurens Zautsen Nederland Regisseur vrijdag 8 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Industry Day
Neritan Zinxhiria Griekenland Regisseur European Competition: A Country of Two Director Writer donderdag 7 april 2016 maandag 11 april 2016 Filmmaker EU Competition
Piotr Zlotorowicz Polen Regisseur woensdag 6 april 2016 dinsdag 12 april 2016 Dutch / Student Competition Jury
Pim Zwier Regisseur Dutch Competition: They Call Us the Enemy / Special Program: Jolanda 23 Director Producer Writer Editor vrijdag 8 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker Dutch Competition
Edith van der Heijde Nederland Distributie / Sales Distributor Experimental and Short Film at EYE Film Institute Netherlands, SEE NL Dutch Competition: They Call Us the Enemy Distributor dinsdag 5 april 2016 dinsdag 12 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Ursula van den Heuvel Nederland Distributie / Sales Festival distributor at Kaboom Distribution, Festival distribution European Competition: Under the Apple Tree, (Otto), Jonas and the Sea, Parade Distributor Filmmaker / filmprofessional
Sydney Neter Nederland Distributie / Sales Advisory Board at Go Short International Short Film Festival Nijmegen, Productie
President at SND Films
Distributor donderdag 7 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Advisory Board Go Short
Petra Ptáčková Tsjechië Distributie / Sales CEO at Artnok film dinsdag 5 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Participant Go Short Campus
Ben Bekke Vandendaele België Distributie / Sales Founder at Bekke Films / RADIATOR IP Sales European Competition: Homeful Bliss Distributor woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker EU Competition
Stine Wangler Duitsland Distributie / Sales Aquisitions and Sales at Kurzfilm Agentur Hamburg vrijdag 8 april 2016 maandag 11 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Janina Piech Oostenrijk Filmfestival Project Coordinator Vienna Shorts Agency at Vienna Shorts donderdag 7 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Alessia Acone Nederland Filmfestival vrijdag 8 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Industry Day
Maarten Alexander België Filmfestival Business Director at MOOOV donderdag 7 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Jan Bekkering Nederland Filmfestival programmer at Film in de Buurt
Film Programmer at Suikerzoet Filmfestival
donderdag 7 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Fay Breeman Nederland Filmfestival Replacing Head Cinekid for Professionals at Cinekid
Manager Hubert Bals Fund at International Film Festival Rotterdam
Project Coordinator Talenthub at Stichting de Machinerie, Talenthub
vrijdag 8 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Claire van Daal Nederland Filmfestival Head of Program at Nederlands Film Festival, Professionals Filmmaker / filmprofessional
Liuda Drižytė Litouwen Filmfestival Programmer at Lithuanian Shorts donderdag 7 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Erik van Drunen Nederland Filmfestival Filmconsulent at Het Nederlands Filmfonds donderdag 7 april 2016 zondag 10 april 2016 Selection Committee Go Short
Jotte den Dulk Nederland Filmfestival Documentary Director woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Selection Committee Go Short
Daniel Ebner Oostenrijk Filmfestival Festival Director at Vienna Shorts donderdag 7 april 2016 zondag 10 april 2016 Partner
Jurjen Enzing Nederland Filmfestival Programmer at Internationaal Filmfestival Assen, Programma vrijdag 8 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Julia Fabrick Oostenrijk Filmfestival Head of Vienna Shorts Agency at Vienna Shorts vrijdag 8 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Nele Luise Fritzsche Duitsland Filmfestival Head of International Script Pitch & Script Lab / Programmer at interfilm Berlin donderdag 7 april 2016 zondag 10 april 2016 Speaker
Zane Garitte België Filmfestival Programming Team at Fonk vzw vrijdag 8 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Laima Graždanoviča Letland Filmfestival Programmer / Curator at Riga International Short Film Festival 2ANNAS donderdag 7 april 2016 maandag 11 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Thomas Grimshaw Groot-Brittannië Filmfestival Senior Programmer at London Short Film Festival donderdag 7 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Sophie de Groot Nederland Filmfestival Guest
Siiri Häidma Estland Filmfestival Programmer at PÖFF Shorts woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Simon Hofmann Duitsland Filmfestival Advisory Committee at Berlin International Film Festival donderdag 7 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Maike Mia Höhne Duitsland Filmfestival donderdag 7 april 2016 zondag 10 april 2016 Speaker
Philip Ilson Groot-Brittannië Filmfestival Short Film Programmer at BFI London Film Festival
Artistic Director at London Short Film Festival
Artistic Director at London Short Film Festival
donderdag 7 april 2016 zondag 10 april 2016 Speaker
Vincent Kaluza Frankrijk Filmfestival General Delegate at Clermont-Ferrand international Short Film Festival donderdag 7 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Daniel Karolewicz Canada Filmfestival dinsdag 5 april 2016 zondag 10 april 2016 European Competition Jury
Victoria Kasperovich Letland Filmfestival Curator Baltic Student Film Competition / Baltic Film Talent Lab at Riga International Film Festival donderdag 7 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Anke Koenraadt Nederland Filmfestival Wedstrijdcoördinatie at Kunstbende Filmmaker / filmprofessional
Tanja Koning Nederland Filmfestival Curator/ Programmer in art, science and technology
Advisor at the Grant Programme for Talent Development at Creative Industries Fund NL
donderdag 7 april 2016 zondag 10 april 2016 Selection Committee Go Short
Wytze Koppelman Nederland Filmfestival Specialist collectietoegang at Nederlands Instituut voor Beeld en Geluid woensdag 6 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Andy Leenen Nederland Filmfestival Owner at Deep End Film
Film Programmer at Zomerparkfeest
woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Katharina Liebert Oostenrijk Filmfestival Program assistant at Fonk vzw
Programming Director at Fonk vzw
vrijdag 8 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Kilian Lilienfeld Zwitserland Filmfestival Selection International Competition at Internationale Kurzfilmtage Winterthur, Internationale Kurzfilmtage Winterthur woensdag 6 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Céline Masset België Filmfestival Coordinator at Brussels Short Film Festival donderdag 7 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Marija Milovanovic Oostenrijk Filmfestival Manager at LEMONADE FILMS
Programmer at Vienna Shorts
Filmmaker / filmprofessional
Milena Nikolic Oostenrijk Filmfestival Head of Production at /slash Film Festival vrijdag 8 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Christoffer Ode Zweden Filmfestival Program Director at Uppsala International Short Film Festival donderdag 7 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Sven Peetoom Nederland Filmfestival Filmmaker woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Selection Committee Go Short
Nienke Poelsma Nederland Filmfestival Head of Cinekid for Professionals at Cinekid
Head of Cinekid for Professionals at Cinekid Foundation, Cinekid for Professionals
vrijdag 8 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Marion Poeth Nederland Filmfestival vrijdag 8 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Marlies Prins Nederland Filmfestival Board member at Internationaal Filmfestival Assen, Programma zaterdag 9 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Julie Rousson Frankrijk Filmfestival Int' competition selection committee, Short Film Market industry events coordination at Clermont-Ferrand international Short Film Festival donderdag 7 april 2016 zondag 10 april 2016 Speaker
Aram Scholten Nederland Filmfestival Owner at ARAM creative productions Partner
Dick Smits Nederland Filmfestival Owner at Filmkenniscentrum woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Board Go Short
Dirk van der Straaten Nederland Filmfestival zaterdag 9 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Speaker
Daniel Vadocky Tsjechië Filmfestival Festival Programmer at Art Film Fest donderdag 7 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Juliet Van de Voort Nederland Filmfestival Writer at Algemeen Nijmeegs Studentenblad Guest
Karin Vandenrydt België Filmfestival Co-directeur at Anima Festival dinsdag 5 april 2016 zondag 10 april 2016 European Competition Jury
Enrico Vannucci Italië Filmfestival Programmer Pardi di Domani at Festival del film Locarno
Artistic Director at Torino Short Film Market
Co-Owner at Varicoloured OÜ
woensdag 6 april 2016 maandag 11 april 2016 Dutch / Student Competition Jury
Tomas Wendelen België Filmfestival Selection Committee at Fonk vzw vrijdag 8 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Insa Wiese Duitsland Filmfestival Artistic Director at Internationale Kurzfilmwoche Regensburg donderdag 7 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Johan van de Woestijne Nederland Filmfestival Filmmaker / filmprofessional
Meike van Zandvoort Nederland Filmfestival Oprichter at Rijker Leven Filmmaker / filmprofessional
Nour Abdullaa Nederland Student Special Program: Slice of Life Director Filmmaker met film in programma
Yvette Alders Nederland Student dinsdag 5 april 2016 dinsdag 12 april 2016 Participant Go Short Campus
Sámuel Barna Student dinsdag 5 april 2016 zondag 10 april 2016 Participant Go Short Campus
Khadija Ben-fradj Frankrijk Student Filmmaker Breaking Shorts Student Competition: Courber l'échine Director woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker Student Competition
Jasper Boon Nederland Student Producers at Boondocs Filmmaker / filmprofessional
Jason Burgess Nederland Student Intern at The Creative Lab XSTNCE Producer Cinematographer Editor donderdag 7 april 2016 zondag 10 april 2016 Partner
Leon Golterman Nederland Student Writer/director Filmmaker / filmprofessional
Hero Hemmingsley Nederland Student Special Program: Brocante Director Filmmaker met film in programma
Claire Issartel Frankrijk Student dinsdag 5 april 2016 zondag 10 april 2016 Participant Go Short Campus
Nathalie Josephine Nederland Student Special Program: Big Fat Balloon Cat Animator zondag 10 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker met film in programma
Jiří Krupička Tsjechië Student Breaking Shorts Student Competition: Stories about Guy and his wife Director woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker Student Competition
Fey Lehiane Nederland Student vrijdag 8 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Industry Day
Wesley Mulder Nederland Student Student at HKU Univeristy of the Arts Utrecht, Audiovisuele media Filmmaker / filmprofessional
Ilina Perianova Student Director/ Scritwriter/ Producer dinsdag 5 april 2016 zondag 10 april 2016 Participant Go Short Campus
Darta Putnina Student Director Writer dinsdag 5 april 2016 zondag 10 april 2016 Participant Go Short Campus
Myriam Raja Groot-Brittannië Student Programming Assistant at London Short Film Festival
Festival Director at Slough Film Festival
vrijdag 8 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Pascal Reinmann Zwitserland Student Breaking Shorts Student Competition: Hausarrest Cinematographer donderdag 7 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker Student Competition
Johanna Rousseau Frankrijk Student Breaking Shorts Student Competition: Disorder Director donderdag 7 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker Student Competition
Pavel Ruzyak Student dinsdag 5 april 2016 zondag 10 april 2016 Participant Go Short Campus
Annegret Sachse Student dinsdag 5 april 2016 zondag 10 april 2016 Participant Go Short Campus
Tatjana Scholl Nederland Student Representative at Video Power donderdag 7 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Mikki Sindhunata Nederland Student Visual filmmaker vrijdag 8 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Industry Day
Davey Snoek België Student dinsdag 5 april 2016 zondag 10 april 2016 Participant Go Short Campus
Matouš Valchář Tsjechië Student Breaking Short Student Competition: Stories about Guy and his Wife Director woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker Student Competition
Simon van Iersel Nederland Student Special Program: Two rooms, and a dialogue between a red pepper and an all knowing cactus. Director Filmmaker met film in programma
Marit Weerheijm Nederland Student Director
Director
Special Program: Today Director woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker met film in programma
Manon van Wouwe Nederland Student Volunteer at The Creative Lab XSTNCE Other donderdag 7 april 2016 zondag 10 april 2016 Partner
Fabienne Zuijdgeest Nederland Student Intern at The Creative Lab XSTNCE Producer donderdag 7 april 2016 zondag 10 april 2016 Partner
George Alexiou Griekenland Industry European Competition: A Country of Two Editor donderdag 7 april 2016 maandag 11 april 2016 Filmmaker EU Competition
Maartje Ross Nederland Industry Filmmaker Guest
Marcel Becker Nederland Fonds Adviseur Ethiek Radboud Reflects at Radboud University Nijmegen, Social Sciences zondag 10 april 2016 zondag 10 april 2016 Speaker
Merel Booleman Nederland Fonds woensdag 6 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Partner
Hans Bosscher Nederland Fonds Chairman of the Board at VEVAM Fund vrijdag 8 april 2016 zondag 10 april 2016 Partner
Fernando Fernández-Aguayo Nederland Fonds vrijdag 8 april 2016 zondag 10 april 2016 Partner
Gitta Kruisbrink Nederland Fonds Hoofd Subsidiebureau / Secretaris at Het Nederlands Filmfonds vrijdag 8 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Karlijn Landman Nederland Fonds vrijdag 8 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Peter Lindhoudt Nederland Fonds Animation Producer at Keplerfilm zaterdag 9 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Speaker
Imke Loeffen Nederland Fonds Board Member at Prins Bernhard Cultuurfonds Gelderland Filmmaker / filmprofessional
Lisa Linde Nieveld Nederland Fonds Manager Documentary & Short Film Promotion, EYE International at EYE Film Institute Netherlands, SEE NL woensdag 6 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Partner
Floris Parlevliet Nederland Fonds Docent at HKU Univeristy of the Arts Utrecht, Audiovisuele media vrijdag 8 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Speaker
Dorien van de Pas Nederland Fonds Adviseur Fictie at Vlaams Audiovisueel Fonds: VAF/Filmfonds woensdag 6 april 2016 woensdag 6 april 2016 Opening
Andrea Posthuma Nederland Fonds Program Manager MEDIA at Creative Europe Desk NL | DutchCulture, MEDIA donderdag 7 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Roddia Rumahloine Nederland Fonds Project Supervisor at IJswater Films
Project Supervisor at IJswater Films
donderdag 7 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Partner
Anton Scholten Nederland Fonds Boardmember at Dutch Association of Film and Television Professionals (NBF) vrijdag 8 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Partner
Prof. Dr. Anneke Smelik Nederland Fonds Advisory Board at Go Short International Short Film Festival Nijmegen, Productie
Professor of Visual Culture at Radboud University Nijmegen, Social Sciences
woensdag 6 april 2016 woensdag 6 april 2016 Advisory Board Go Short
Theo Tsappos Zweden Fonds Festival Manager Features at Swedish Film Institute vrijdag 8 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Michaela van Wassenaer Nederland Fonds Consultant at HIP High Impact Philanthropy woensdag 6 april 2016 woensdag 6 april 2016 Partner
Barbara de Wijn Nederland Fonds Founder / Director / Programmer at Upload Cinema donderdag 7 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Partner
Aino Anttila Finland Overig Pohjankonna Guest
Vida Asare Nederland Overig woensdag 6 april 2016 zaterdag 9 april 2016 MovieZone Youth Jury
Aafke Beernink Nederland Overig vrijdag 8 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Filmmaker met film in programma
Lisa ter Berg Nederland Overig Independent festival programmer and film producer woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Elli Bleeker België Overig donderdag 7 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Guest
Tobias Boehm Duitsland Overig European Competition: In the distance Sound donderdag 7 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker EU Competition
Bianca Bolwerk Nederland Overig Stylist at Bianca Bolwerk Mediastyling Guest
Lucette Braune Nederland Overig zaterdag 9 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Speaker
Camille Cialec Frankrijk Overig Guest
Antia Cordero Overig Guest
Juan Antonio Cortes Spanje Overig Representative at Nordic Fulldome Production The Secret World of Moths Other vrijdag 8 april 2016 zondag 10 april 2016 Guest
Carolien Croon Nederland Overig Managing Director at Bijbels Museum
Founder / Owner at Hôtel des Muses
woensdag 6 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Board Go Short
Otto Donner Nederland Overig Representative at Nordic Fulldome Production Guest
Benthe van Esch Nederland Overig woensdag 6 april 2016 zaterdag 9 april 2016 MovieZone Youth Jury
Nienke van der Fange Nederland Overig donderdag 7 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Partner
Anouta de Groot Nederland Overig Program Coordinator / Programmer Radboud Reflects at Radboud University Nijmegen, Social Sciences zondag 10 april 2016 zondag 10 april 2016 Speaker
Eveline Hagenbeek Nederland Overig Screenwriter zaterdag 9 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Guest
Inge Hondebrink Nederland Overig Photographer / Filmmaker at Inge Hondebrink Fotograaf vrijdag 8 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Industry Day
Marije Kuijs Nederland Overig Cultural Partnerschips & Marketing at CJP zaterdag 9 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Partner
Vera Machourek Duitsland Overig Representative at Nordic Fulldome Production The Secret World of Moths Other vrijdag 8 april 2016 zondag 10 april 2016 Guest
Klara Magdsick Duitsland Overig vrijdag 8 april 2016 zondag 10 april 2016 Guest
Mikolaj Majkusiak Polen Overig Snails Composer (music) donderdag 7 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker Student Competition
Thijs Manders Nederland Overig woensdag 6 april 2016 zaterdag 9 april 2016 MovieZone Youth Jury
Mike Meijer Nederland Overig donderdag 7 april 2016 donderdag 7 april 2016 Guest
Robin Oostrum Nederland Overig Concert DJ at Doornroosje Guest
Gwen Pol Nederland Overig Producer / Host at VICE Media Benelux vrijdag 8 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Speaker
Joonatan Portaankorva Finland Overig Sound Editor at Pohjankonna Guest
Janne Pulkkinen Finland Overig Composer
Composer at Nordic Fulldome Production
woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Guest
Thekla Reuten Nederland Overig donderdag 7 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Guest
Piet Rutten Nederland Overig Board Go Short
Asena Sarihan Nederland Overig woensdag 6 april 2016 zaterdag 9 april 2016 MovieZone Youth Jury
Anne van der Sligte Nederland Overig woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Guest
Jakub Stolecki Polen Overig European Competition: Object Cinematographer woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker EU Competition
Sarah Tavares Barbosa Nederland Overig Representative at Video Power donderdag 7 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Dogukan Timur Nederland Overig woensdag 6 april 2016 zaterdag 9 april 2016 MovieZone Youth Jury
Anne van der Veer Nederland Overig Guest
Bert Velthuis Nederland Overig Wethouder at Gemeente Nijmegen
Wethouder at SP Nijmegen
Partner
Katie Verest Nederland Overig zondag 10 april 2016 zondag 10 april 2016 Speaker
Norbert Voskens Nederland Overig Staff at Provincie Gelderland afdeling Cultuur Pers / media
Jaap Vreeling Nederland Overig Coordinator Education at Mobiel Planetarium - Nederlandse Onderzoekschool voor Astronomie (NOVA) woensdag 6 april 2016 woensdag 6 april 2016 Opening
Willemijn de Vries Nederland Overig Media Lawyer at FoxWaldmeister Advocaten
Advisory Board at Go Short International Short Film Festival Nijmegen, Productie
woensdag 6 april 2016 woensdag 6 april 2016 Advisory Board Go Short
Nora Marie Wimber Nederland Overig Representative at Video Power donderdag 7 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Pim Arts Nederland Partner Webdesigner Go Short at 03 Webdesign
Webdeveloper at Lift 3
Guest
Marcel Beekman Nederland Partner Brand Manager at Warsteiner vrijdag 8 april 2016 vrijdag 8 april 2016
Hannes Bernoski Nederland Partner Channel Manager Horeca at Warsteiner vrijdag 8 april 2016 vrijdag 8 april 2016
Marinka Dohmen Nederland Partner Director at RiNk communicatie
Representative at Welcome to Nijmegen
woensdag 6 april 2016 woensdag 6 april 2016
Niels Geurts Nederland Partner Marketing & Communication at Rabobank donderdag 7 april 2016 donderdag 7 april 2016
Maik Hagens Nederland Partner animator
Founder at madebyMaik
zondag 10 april 2016 zondag 10 april 2016 Partner
Laura Hisken Nederland Partner vrijdag 8 april 2016 zondag 10 april 2016 Selection Committee Go Short
Alex Luxaflex Nederland Partner
Nicolette Naphausen Nederland Partner CEO at De Museumwinkel.com
Dennis Pasveer Nederland Partner Owner at ThisWayUp Partner
Mario Smit Nederland Partner Webdeveloper at Eturn Guest
Monique Winkelman Nederland Partner Manager Marketing & Communication at Rabobank donderdag 7 april 2016 donderdag 7 april 2016
Oscar Bastiaens Nederland Pers / Media Representative at NHTV University of Applied Sciences Breda Partner
Annika van Beek Nederland Pers / Media TV Host at N1
Reporter at N1
Pers / media
Marina Blok Nederland Pers / Media Advisory Board Member at Go Short International Short Film Festival Nijmegen, Productie
Head of Drama at NTR
woensdag 6 april 2016 woensdag 6 april 2016 Advisory Board Go Short
Sebastian Bock Duitsland Pers / Media DOP at Arte vrijdag 8 april 2016 zondag 10 april 2016 Pers / media
Max Clendaniel Groot-Brittannië Pers / Media Senior Director / Producer at Shorts International Ltd dinsdag 5 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Pers / media
Dave Coenen Nederland Pers / Media Redacteur at Nijmegen Cultuurstad Pers / media
Yan Crabbendam Nederland Pers / Media Representative at CJP zaterdag 9 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Partner
Maxwell Creed Groot-Brittannië Pers / Media dinsdag 5 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Pers / media
Karen van Dijk Nederland Pers / Media Programmamaker en eindredacteur at VPRO, Documentaires vrijdag 8 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Speaker
Rick van Elk Nederland Pers / Media Programmamaker at N1
Camera / Fotografie at N1
Pers / media
Lex Gidding Nederland Pers / Media Camera at N1 Pers / media
Pien Goutier Nederland Pers / Media Reporter at Algemeen Nijmeegs Studentenblad Pers / media
Luuk Heezen Nederland Pers / Media Presentator en Programmamaker zaterdag 9 april 2016 zondag 10 april 2016 Speaker
Constant Hoogenbosch Nederland Pers / Media Director
Managing Director at Movie Machine
woensdag 6 april 2016 dinsdag 12 april 2016 Pers / media
Niels Kater Nederland Pers / Media Regioverslaggever Ermelo, Harderwijk, Nunspeet at Omroep Gelderland Pers / media
Lize Korpershoek Nederland Pers / Media Illustrator / Presentator / Producent zaterdag 9 april 2016 zondag 10 april 2016 Speaker
Lou van Liebergen Nederland Pers / Media Presentator at Cccp A Bit More Director vrijdag 8 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Pers / media
Sophie Monks Kaufman Groot-Brittannië Pers / Media Writer at Little White Lies dinsdag 5 april 2016 zondag 10 april 2016 European Competition Jury
Lisa Mosmans Nederland Pers / Media Marketeer at CJP zaterdag 9 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Partner
Jeroen Otten Nederland Pers / Media Hoofdredacteur at Zekerwel.nl Pers / media
Laura van der Sman Nederland Pers / Media Digital marketing consultant at Dept Agency woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Jesse Timmermans Nederland Pers / Media Redactie at Campus in Beeld Pers / media
Robin van Wees Nederland Pers / Media Project Initatior at Nimma TV Pers / media
Jozien Wijkhuijs Nederland Pers / Media Editor in Chief and Head of Audio at Hard//hoofd
Initiatiefnemer at USE-IT Nijmegen
woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Guest
Geert Willems Nederland Pers / Media Journalist at De Gelderlander woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Pers / media
Farah Ysebaert Nederland Pers / Media Redactie at Campus in Beeld Pers / media
Liv Buzzell Nederland Producent Creative Director at OB and Co. Productions Filmmaker / filmprofessional
Damien Byrne Ierland Producent lecturer in Animation at The National Film School of Ireland European Competition: A COAT MADE DARK Producer donderdag 7 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker EU Competition
Sanne Cousijn Nederland Producent Producer at Blackframe vrijdag 8 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Speaker
Ton Crone Nederland Producent Bestuurslid at Dutch Academy for Film Filmmaker Dutch Competition
Anita van Dalen Nederland Producent Producer at Erik van Schaaik Productions European Competition: Under The Apple Tree Producer Filmmaker EU Competition
Jos de Putter Nederland Producent Correspondent Webdocumentaires at De Correspondent Filmmaker EU Competition
Hidde de Vries Nederland Producent Head of Film at Cinekid
Owner/Festivals & Sales representation at Kapitein Kort
Dutch Competition: Shortcut Producer donderdag 7 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Filmmaker Dutch Competition
Chris Eimers-Mouw Nederland Producent Producer at Anikey Studios
Producer at Anikey Studios
zaterdag 9 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Speaker
Rifat Erkek Turkije Producent Industry Day
Nancy Fornoville Nederland Producent Producer at CinéTé Filmproduktie Filmmaker met film in programma
Guido Franken Nederland Producent Directeur/bestuurder at Stichting CineSud Dutch Competition: Mischa Producer woensdag 6 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Filmmaker Dutch Competition
Mário Gajo de Carvalho Portugal Producent Main producer at Filmes do Gajo European Competition: Circus Debere Berhan Producer Writer Distributor Editor Sound woensdag 6 april 2016 maandag 11 april 2016 Filmmaker EU Competition
Erik Glijnis Nederland Producent Producer at Lemming Film
Producer at Maniak film
vrijdag 8 april 2016 maandag 11 april 2016 Speaker
Marrit Greidanus Nederland Producent Producent woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Participant Go Short Campus
Niek Groven Nederland Producent Filmmaker at Niek & Nena woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Hans van Hezik Nederland Producent Producer at Video Power European Competition: Jagata Producer donderdag 7 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Filmmaker EU Competition
Frank Hoeve Nederland Producent Producer / Owner at BALDR Film
Advisory Board Member at Go Short International Short Film Festival Nijmegen, Productie
vrijdag 8 april 2016 zondag 10 april 2016 Board Go Short
Muriël Horst Nederland Producent producent at EQUS FILM
producent at EQUS FILM
General Manager at Ifan Company
donderdag 7 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Rob IJpelaar Nederland Producent Producer at Wanderlust vrijdag 8 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Industry Day
Sterre de Jong Nederland Producent Hoofd Professionals & Talent NFF at Nederlands Film Festival, Professionals dinsdag 5 april 2016 zondag 10 april 2016 Participant Go Short Campus
Johanna Keinänen Finland Producent European Competition: Body Language Zone Actor donderdag 7 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker EU Competition
Dunja Keller Zwitserland Producent Producer at Dok Mobile European Competition: MORIOM Producer woensdag 6 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Gijs Kerbosch Nederland Producent Owner / Producer at HALAL film & photography European Competition: Spoetnik Producer Filmmaker EU Competition
Marnieke Klarus Nederland Producent Junior Producer Drama & Documentary at NTR zaterdag 9 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Partner
Jantiene de Kroon Nederland Producent Scriptwriter/Producer at Mooves woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Gerd Kuijpers Nederland Producent Special Program: Fail Producer woensdag 6 april 2016 woensdag 6 april 2016 Filmmaker met film in programma
Bernadette Kuiper Nederland Producent Founder / Director at Impact Academy vrijdag 8 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Speaker
Olivia Sophie van Leeuwen Nederland Producent Partner / Producer / Head of Documentary Department at HALAL film & photography zaterdag 9 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Speaker
Petter Onstad Løkke Noorwegen Producent Junior Producer at Maipo Film European Competition: Love Me More / Special Program: Polaroid Producer vrijdag 8 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker EU Competition
Pierre van Megen Nederland Producent Producer at 48 Hour Film Project vrijdag 8 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Guest
Ernst Molenaar Nederland Producent Producer at X-Concepts vrijdag 8 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Paulina Moya Santiagos Chili Producent Breaking Shorts Student Competition: A Tale of Love, Madness and Death Producer woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker Student Competition
Sander Pleijsier Nederland Producent Director at Seizure Productions Dutch Competition: Mischa Producer maandag 4 april 2016 dinsdag 12 april 2016 Filmmaker Dutch Competition
Paul Ratering Arntz Nederland Producent Guest
Marija Razgutè Litouwen Producent Producer at Čiobreliai
Project Coordinator at Lithuanian Shorts
Artistic Director at Vilnius International Short Film Festival
donderdag 7 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker / filmprofessional
Julia Rombout Nederland Producent Producer Dutch Competition: LAZARUS Producer vrijdag 8 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Filmmaker Dutch Competition
Steven Rubinstein Malamud Nederland Producent Producer vrijdag 8 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Speaker
Richard Schut Nederland Producent City Producer at 48 Hour Film Project
Producer at 48 Hour Film Project
vrijdag 8 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Guest
Michiel Snijders Nederland Producent Producer / Script-Editor / Co-owner at il Luster Productions Filmmaker / filmprofessional
Emmanuel Tenenbaum Nederland Producent Filmmaker at Studio Tenenbaum vrijdag 8 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Industry Day
Maarten van der Ven Nederland Producent Producent at Studio Ruba
Owner / Producer at Venfilm
Dutch Competition: A day off / Breaking Short Student Competition: Erkhii Mergen Producer vrijdag 8 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Filmmaker Dutch Competition
Randy Vermeulen Nederland Producent Producer at Vossen Films Special Program: Until the quiet comes Producer maandag 4 april 2016 dinsdag 12 april 2016 Filmmaker met film in programma
David Warringa Nederland Producent Executive Producer / Owner at In Beeld Films Special Program: Observator Producer dinsdag 5 april 2016 maandag 11 april 2016 Filmmaker met film in programma
Bjorne Willemsen Nederland Producent Director / Producer Filmmaker / filmprofessional
Quentin De Wispelaere België Producent Breaking Shorts Student Competition: Courber l'Echine Producer woensdag 6 april 2016 zondag 10 april 2016 Filmmaker Student Competition
Neeltje van Camp Nederland Training / Advies MovieZone Youth Jury Guide Partner
Caro Delsing Nederland Training / Advies Director at Buro Delsing
Advisory Board Member at Go Short International Short Film Festival Nijmegen, Productie
zaterdag 9 april 2016 zondag 10 april 2016 Board Go Short
Lian van Doorn Nederland Training / Advies Medewerker at Gelders DOEK
Projectmanager at Het Nieuwe Kader
Filmmaker / filmprofessional
Wiendelt Hooijer Nederland Training / Advies Advisory Board Go Short
Zuzana Kaliska Slowakije Training / Advies Project Manager at TorinoFilmLab donderdag 7 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Speaker
Ellen Kocken Nederland Training / Advies Managing Director at Dziga zaterdag 9 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Partner
Anita Smit Nederland Training / Advies Head of Producing at Nederlandse Filmacademie Filmmaker / filmprofessional
Selina Ukwuoma Groot-Brittannië Training / Advies Script Consultant dinsdag 5 april 2016 donderdag 7 april 2016 Speaker
Wim Vanacker Frankrijk Training / Advies Head of the Script Department at NISI MASA - European Network of Young Cinema woensdag 6 april 2016 zaterdag 9 april 2016 Speaker
Bea de Visser Nederland Training / Advies director/ artist
Director / Producer / Artist at Anotherfilm
Lecturer at HKU Univeristy of the Arts Utrecht, Audiovisuele media
Lecturer at Nederlandse Academie voor Beeldcreatie, Dutch Filmers Academy
vrijdag 8 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Partner
Annemiek van der Zanden Nederland Training / Advies Head of Documentaries at Nederlandse Filmacademie vrijdag 8 april 2016 vrijdag 8 april 2016 Industry Day
{{#files}}
{{value}}
{{{inlinePrimaryImageSelector}}}
{{/files}}